Wyraź opinię

Prosimy o wyrażenie swoich opinii i przemyśleń nt. poziomu i jakości naszych usług. Pozwoli nam to jeszcze bardziej dostosować naszą ofertę do Państwa oczekiwań. Dziękujemy za wszelkie uwagi i sugestie.

Opinie

27-06-2017
Szanowna Pani,

W imieniu własnym i rodziny wyrażam słowa wdzięczności za pomoc jaką Pani i Pracownicy Państwa firmy udzielili nam w sprawach dotyczących organizacji uroczystości pogrzebowych (dn. 20.06.2017 r.) związanych z pożegnaniem mojej Śp. cioci Mirosławy Łobacz.
Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za za Państwa pracę, która jest bardziej misją i jednym z chrześcijańskich uczynków miłosierdzia, za profesjonalizm na każdym etapie przygotowań i podczas uroczystości pożegnalnych, a także za dobre słowo, które w tych trudnych chwilach stanowiło niewątpliwe wsparcie.
Do podziękowań dołączam życzenia wszelkiego dobra dla Pani i bardzo proszę o przekazanie życzeń, jak również serdecznych słów wdzięczności dla pracowników Państwa firmy.

Pozdrawiam,

Jarosław Albinowski
Jarosław Albinowski
23-06-2017
Uslugi na najwyzszym poziomie, oprawa uroczystosci znakomita. Pracownicy firmy bardzo kulturalni, wyrazajacy szacunek dla klientow kazdym gestem, dobrani perfekcyjnie i perfekcyjnie wykonujacy powierzone zadania. Firma Rojewscy, z Pania Joanna Rojewska na czele, zasluguje na najwyzsze uznanie.
Dzidka Uscilowska
12-06-2017
SERDECZNIE dziekuje Pani Joannie Rojewskiej za wspaniale , profesjonalne zorganizowanie uroczystoscii pogrebowych mojej Ukochanej Mamy.
Profesjonalizm , serdecznosc , zaangazowanie i wyskoka kultura pracownik cechuje Firme, i wyroznialy ja, sposrod innych .
Delikatnosc , zrozumienie potrzeb klienta i otwartosc na jego zyczenia przyniosly WSPANIALY EFEKT .
Polecam Firme, " Rojewscy. " wszystkim , Ktorzy w ciezkich chwilach oczekuja rowniez empatii .
Pozdrawiam Pania, Joanne Rojewska, zyczac jej sukcesow w pracy .
Malgorzata Puchter
Malgorzata Puchter - wieden
03-03-2017
Na prawdę bardzo profesjonalna firma, pełne zrozumienie, świetne doradztwo, pomoc w wielu kwestiach, empatia oraz na prawdę wielkie kompetencje, Bardzo dziękujemy i na prawdę polecamy!
Łukasz Mościcki
14-12-2016
Dom Pogrzebowy ? Rojewscy to firma, cechująca się zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz wspaniałą organizacją. Od samego początku wychodzą naprzeciw klienta, pomagają, doradzają a przede wszystkim słuchają pogrążonych w żałobie członków rodziny.

Firma godna polecenia.
Agnieszka Sobień